Bülent Ersoy'dan asansörlü mezar iddialarına açıklama: Ben daha ölmedim!

Bülent Ersoy yakın dostu Fevzi Siverek’in asansörlü mezar açıklamasına yanıt verdi. Ersoy "Ben daha ölmedim arkadaşlar!" diyerek iddiaları yalanladı.

Bülent Ersoy'dan asansörlü mezar iddialarına açıklama: Ben daha ölmedim!

Haberler 22.06.2022 - 09:32 | Son Güncelleme : 22.06.2022 - 09:38

Sanatçı Bülent Ersoy,Fevzi Siverek’in 1.5 milyon liraya mal olacak asansörlü mezar açıklaması sonrası yakın dostuna sitem etti. 

“Ölmedim arkadaşlar!” diyen Ersoy mesajında, “Yeni medya ve sosyal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra ‘kopyala yapıştır’ dijital medya, yazıyı çoğaltsın… Sevgili babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum sözlerin videosu önce Instagram’da viral oldu, sonra bir röportajımda bu konu soruldu, en sonra da bugün ‘1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy’un mezarı derin olacak, asansörle inilecek’ başlıklarına kadar geldi…” diye yazdı. 

YAKIN DOSTU FEVZİ SİVEREK’E SİTEM: ABUK SABUK SÖZLER

Ersoy, şöyle devam etti:

“Ankara’daki röportajda sormuş olduğunuz gibi yine bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin bu ‘abuk sabuk’ sözleri medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir insana ‘Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı’ başlıkları ‘basın özgürlüğü’ kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu? Bu arada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk’tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna göre davranmak, ‘hadi ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım’ demek, yaşadığımız bu devirde işe yaramıyormuş demek…”

BÜLENT ERSOY’UN ‘MEZAR’ DİYALOGU

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...