Emilia Perry'den eşi Tamayo Perry'ye veda

Karayip Korsanları ile tanınan, cankurtaran ve sörf eğitmeni Tamayo Perry; Hawaii'de köpekbalığı saldırısına uğrayarak hayatını kaybetmişti. Emilia Perry de eşine "Bu dünyayı, en sevdiği yerde terk etti" sözleriyle veda etti.

Emilia Perry'den eşi Tamayo Perry'ye veda

"Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde" filminde rol alan Tamayo Perry, pazar günü Hawaii Takım Adaları'nın Oahu Adası açıklarında sörf yaparken köpekbalığının saldırısına uğrayıp hayatını kaybetmişti.

Aynı zamanda cankurtaran ve sörf eğitmeni olan 49 yaşındaki Tamayo Perry'in cesedi Oahu Adası'nın Kuzey Kıyısındaki Malaekahana Plajı'nda bulundu. Yerel sörfçülerin tarafından bulunan cesedin bir kolu ve bir bacağının eksik olduğu açıklanmıştı.

Emilia Perry'den eşi Tamayo Perry'ye veda - 1

Yaşanan bu trajik olaydan sonra Tamayo Perry'nin eşi Emilia Perry, sosyal medya hesabından ünlü isme veda etti.

Emilia Perry'den eşi Tamayo Perry'ye veda - 2

"O İHTİYAÇ ANINDA KURTARICINIZDI"

Emilia Perry, paylaşımına; "Hepimiz kendi hikâyemizin kahramanı olmak isteriz. İnsanlığın kurtarıcı özelliklerinden biri, her zaman ve korkusuzca inançlarımızı takip etme arzumuzdur. Çok azımız gerçekten o kahraman olabilir. Tamayo Perry öyleydi, öyle ve her zaman öyle kalacak. O, herkesin büyük ağabeyiydi. Katı ve tavizsiz, bulaşıcı ve kolohe bir gülümsemeyle... O, ihtiyaç anında kurtarıcınızdı, her şey darmadağın olduğunda güvenliğinizdi. O, 1990'ların kuzey sahilinin ateşinde dövülmüş bir şövalyeydi. İsa'ya olan imanı üzerine kurduğu kayaydı. İsa'nın ayak izlerinde gerçekten yürüyenler azdır, Tamayo hiçbir zaman gözlerini yoldan ayırmadı. Ölümü trajik olmasına rağmen bu dünyayı, en sevdiği yerde ve sevdiği şeyi yaparken terk etti. Onun cennette olduğunu bilmek bize güç veriyor, ondan önce gitmiş olan arkadaşlarıyla Pipeline'da dalga geçiyor olmalı" notunu düştü.

Sayfa Yükleniyor...