Şarkıcı Beyonce'nin büyüdüğü evde yangın çıktı

Son dönemde "Renaissance: A Film By Beyonce" filmiyle ABD gişesinde zirveye yerleşen Grammy ödüllü şarkıcı Beyonce'nin büyüdüğü evde yangın çıktı.

Şarkıcı Beyonce'nin büyüdüğü evde yangın çıktı

2023 yılına, çıktığı dünya turnesiyle damga vuran R&B müziğin sevilen ismi 'nin büyüdüğü ev yandı. 42 yaşındaki şarkıcının Teksas'ta çocukluğunu geçirdiği evde yangın çıktı. İtfaiyeciler 10 dakika içinde yangını söndürmeyi başardı. Evde yaşayan ailenin güvenli bir şekilde evden çıkarıldığı ve zarar görmediği belirtildi.

Şarkıcı Beyonce'nin büyüdüğü evde yangın çıktı - 1

, kız kardeşi Solange ve ebeveynleri Tina ve Matthew Knowles, 1986 yılında bu evden taşınmıştı.

Şarkıcı Beyonce'nin büyüdüğü evde yangın çıktı - 2

Ev, şarkıcının "Renaissance: A Film by " adlı turne filminde gösterilmişti. Filmde, şarkıcının konser için geldiği Teksas'ta evin önünden geçtiği anlar yayınlanmıştı.

"ÜLKENİN BİR NUMARALI FİLMİ ELİMİZDE"

Öte yandan, Beyonce, dünya turnesinin sinema filmi "Renaissance: A Film By Beyonce" ile ABD gişesinde zirveye çıkışını, hayranlarına teşekkür ederek kutlamıştı. Şarkıcı "AMC ve bu film için çalışan tüm ekibe içten teşekkür ederim" diyen Beyonce, “Desteğiniz için hepinize yeterince teşekkür edemem. Kısa vizyona hazırlanma süresi nedeniyle şimdiye kadar yaptığım en zor şeylerden biriydi. Düzenleme, renklendirme ve miksaj çalışmalarında neredeyse sabahladım. Bu filmin bu kadar çabuk çıkması için zamana karşı yarış devam etti. Ama bunca zahmete değdi" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...