Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç, oğlunu Harbiye Açıkhava konserinde yalnız bırakmadı. Konser öncesi muhabirlerle konuşan Nesrin Hanım, "Oğlum evlenmesin" dedi.

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum

Son dönemde sosyal medya hesabındaki canlı yayınları sırasında yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Serdar Ortaç, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle buluştu.

Ünlü şarkıcıyı annesi Nesrin Ortaç da yalnız bırakmadı. Nesrin Hanım, konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"EĞLESİN, GEZSİN"

Gazetemagazin'in haberine göre; Nesrin Ortaç, "Serdar Bey'in bir daha evlenmesini ister misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Yok, evlilik çok zor. Evlenmesin üzüntü yaşamasın. Ama birliktelikler yaşasın, havası yerine gelsin. Eğlensin, gezsin."

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum - 1

Serdar Ortaç, 2014'te İrlandalı model Chloe Loughnan ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, 2019'da ise olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı.

SERDAR ORTAÇ'IN TİKTOK İSYANI

Öte yandan birkaç gün önce Serdar Ortaç'ın TikTok hesabı canlı yayınlarda alkol ve sigara kullandığı ve küfürlü konuştuğu gerekçesiyle kapatılmıştı.

Karara tepki veren ünlü şarkıcı ise Ortaç “TikTok hesabımı kapatmışlar, sanki namus suçu işledim. Ben de Instagram’a geldim. Instagram’ı seviyorum ama canlı yayını yok ki Instagram’ın" demişti.

Sayfa Yükleniyor...