Songül Öden: Dünyada hunisiz biri var mı?

Son dönemde Uysallar dizisiyle adından sıkça söz ettiren Songül Öden, katıldığı YouTube programında, “Herkes hunili bence. Dünyada hunisiz biri var mı?” sözleriyle dikkat çekti.

Songül Öden: Dünyada hunisiz biri var mı?

Haberler 10.04.2022 - 12:46 | Son Güncelleme : 10.04.2022 - 14:00

YouTube'da yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in konuğu olan Songül Öden, aşktan ne istediğini anlamasının zaman aldığını ancak bunun empati duygusunu geliştirdiğini belirtti.

Son dönemde Uysallar dizisiyle gündeme gelen 43 yaşındaki oyuncu, “İşimiz zaten kurgu. Ben de bir kurgunun içinde yaşayamam. Hayatımda hiçbir şeyi planlamayı bilen biri değilim. Öyle biriyle de evlendim. Her şeyimiz spontanedir. Aşkımız şefkatli ve sevgi dolu. Arman’la birlikte bir çocuk büyütmeyi, çocuk sahibi olmayı istiyorum” dedi.

“Dünyada bu kadar çok olumsuz şey varken insanın mutlu olması için kafasında huniyle gezmesi lazım" diyen Öden, "Herkes hunili bence. Dünyada hunisiz biri var mı?” diye devam etti.

"UTANGAÇ BİRİYİM"

Ünlü oyuncu hakkında bilinmeyenleri de şöyle anlattı:

“Utangaç biriyim. Bir yemek masasında tanımadığım insanlar da varsa esprileri yapan ben olmam. Psikoloğum tabii var. Gözün bozulunca gidiyorsun, kafan bozulunca niye gitmeyesin?’’

YILLAR SONRA GELEN 'GÜMÜŞ' İTİRAFI

Sayfa Yükleniyor...