Turabi Çamkıran: Survivor All Star 2024'e sağlığım yetişmeyecek

Survivor'da iki kez şampiyon ve bir kez de beşinci olan Turabi Çamkıran, Survivor All Star 2024'e katılacağını açıklamıştı. Yarışma için geri sayım sürerken; sosyal medya hesabından açıklama yapan Turabi, Survivor'da yer alamayacağını duyurdu.

Turabi Çamkıran: Survivor All Star 2024'e sağlığım yetişmeyecek

'ın en çok konuşulan isimlerinden biri olan "Turbo" lakaplı Turabi Çamkıran, geçirdiği sağlık sorununun ardından All Star için hazırlıklara başlamıştı.

Fizik tedavisinin devam ettiğini duyuran Çamkıran, "Aralık ayının ilk haftaları bastondan kurtulacağım inşallah. Fizik tedavi sürecim iyi ilerliyor. Ocakta eski sağlığıma kavuşacağımı söylüyor doktorum" demişti.

Turabi Çamkıran: Survivor All Star 2024'e sağlığım yetişmeyecek - 1

TURABİ'DEN ÜZEN HABER

Ancak son paylaşımında Survivor All Star 2024 ile ilgili konuşan Çamkıran, hayranlarını üzen haberi duyurdu.

Ünlü isim, açıklamasında "Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan da bu yapının üyelerinden. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi reddettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim" ifadelerini kullandı.

"SURVIVOR'A GELEMEYECEĞİM"

Turbo Turabi, sözlerini; "Maalesef Survivor All Star 2024'e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. İnanmayın. Şaka, yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz her şeye inanmayın ama gelemeyeceğim. Kalın sağlıcakla" diye noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...