Usta oyuncu Ian McKellen hastaneye kaldırıldı: İşte son durumu

"Yüzüklerin Efendisi" üçlemesinde Gandalf karakterine hayat veren usta oyuncu Ian McKellen, Londra'daki Noël Coward tiyatrosunda performans sergilerken düştü. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan ünlü ismin sağlık durumunu tiyatro sözcüsü açıkladı.

Usta oyuncu Ian McKellen hastaneye kaldırıldı: İşte son durumu

"Yüzüklerin Efendisi" üçlemesinde "Gandalf" karakterine hayat veren usta oyuncu Ian McKellen, hastaneye kaldırıldı. 85 yaşındaki usta oyuncunun rol aldığı tiyatro oyununda bir dövüş sahnesi sırasında dengesini kaybettiği duyuruldu. Ünlü ismin sahnede düştükten sonra bağırdığı ve personelin yardıma koştuğu belirtildi.

BBC'nin haberine göre; Ian McKellen, hastaneye kaldırıldığı için Londra'daki Noël Coward tiyatrosundaki gösterinin geri kalanının iptal edildi.

Usta oyuncu Ian McKellen hastaneye kaldırıldı: İşte son durumu - 1

"KEYFİ YERİNDE"

Daha sonra bir tiyatro sözcüsü, Sir Ian'ın taramadan geçtiğini ve sağlık görevlilerinin onun "hızlı ve tam olarak iyileşeceğini" söylediğini söyledi. Sözcü, "Ian'ın keyfi yerinde" dedi.

Usta oyuncu Ian McKellen hastaneye kaldırıldı: İşte son durumu - 2

"BU BENİM SON İŞİM OLABİLİR"

Öte yandan geçtiğimz haftalarda The Times'a konuşan ve kabul ettiği projelerin son işi olup olmayacağını sık sık düşündüğünü açıklayan Ian McKellen, "Ölümlü olduğunuzu bilmek istiyorsanız, adres defterinize bakmanız yeterli. Dolayısıyla bir senaryo ya da bir teklif iması geldiğinde, 'Bu benim son işim olabilir. Hayır. Bunu yapmayacağım' diye düşünüyorsunuz" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...