5 yıldızlı i30 fırsatları

5 yıldızlı fırsatlardan birini seçin, Şehrin Vazgeçilmez İkonu i30’a kolayca sahip olun.

29.09.2011 - 05:10

5 yıldızlı i30 fırsatları

Sınırsız konfor anlayışına sahip, güvenlikten 5 üzerinden 5 alan Hyundai i30; şimdi çok uygun Hyundai Finans koşullarıyla Hyundai Yetkili Satıcıları’nda. 5 yıldızlı fırsatlardan birini seçerek Şehrin Vazgeçilmez İkonu i30’a kolayca sahip olabilirsiniz!

Hyundai Finans i30’a özel %0* faiz fırsatı, 399 TL taksit imkanı*, 3.640 TL’den başlayan düşük peşinat ya da şimdi alıp 2012’de ödemeye başlama seçenekleri sunuyor. Üstelik 60 aya varan vade seçenekleri ve müşteriye özel diğer uygun ödeme seçenekleri de mevcut. Hemen bir Hyundai Yetkili Satıcısı’na uğrayın ve şehrin vazgeçilmezine sizin için en uygun ödeme koşulu ile sahip olun.

Şehrin vazgeçilmez ikonu i30!

Hayallerinizde nasıl bir otomobil var? Sizin ve ailenizin güvenliğini ön planda tutan mı? Çekici tasarımıyla kendinizi bir ikon gibi hissetmenizi sağlayan mı? Yoksa sınırsız rahatlığıyla keyfinize hitap eden mi? “Şehrin Vazgeçilmez İkonu” Hyundai i30 tüm bu ayrıcalıkları birlikte sunuyor.

İkonlar keyfine düşkün olur!

Dünyanın en önemli tasarımları, görsel çekiciliklerinin yanı sıra fonksiyonel oluşlarıyla farklı alanlarda hayatı kolaylaştırır. Tıpkı Hyundai i30 gibi… Bu nedenle otomobilden ne beklediğini bilenler, “ikon” olmak için tasarlanan i30’u tercih eder.

İkonlar üstün servis hizmeti sunar!

Hyundai i30 sunduğu 5 Yıl Garantili Ultra Servis ile de gücünü ve kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor. Avrupa pazarında rakipsiz olan 5 Yıl Garantili Ultra Servis 5 yıl boyunca 100.000 km mekanik garanti, 5 yıl boyunca 100.000 km ücretsiz yol yardım hizmeti ve 5 yıl boyunca bir defa Hyundai Yetkili Servislerinde ücretsiz check up hizmetini kapsıyor.

İkonlar güven uyandırır!

Hyundai i30 dünyanın en saygın güvenlik derecelendirme kuruluşlarından olan Euro NCAP’in gerçekleştirdiği çarpışma testlerinde en yüksek derece olan 5 yıldızı alarak güvenlikteki kalitesini bir kez daha ispatladı.

i30’da ABS fren sistemi, 6 ayrı hava yastığı, özel aktif güvenlikli koltuk kafalıkları güvenlik için düşünülen detaylardan sadece birkaçı. Çünkü Hyundai’nin önceliği sizin güvenliğiniz...

Güvenliği maksimum seviyede tutmak için tasarlanan ve üstün güvenlik donanımına sahip i30’a Hyundai Finans’ın cazip koşullarından size en uygun olanıyla rahatça sahip olabilirsiniz.

*0% faiz fırsatı 10.000 TL kredi tutarına 12 ay vadede geçerlidir.

**399TL aylık ödeme 60 ay vadede 18.618 TL peşinatla i30 CVVT TEAM EURO V için geçerlidir.  

Detaylı bilgi için tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...