Hyundai’de Aralık Fırsatı

Hyundai’den ix35, i30 ve i20 modellerine özel fırsatlar! %0’lara kadar düşen faiz oranları, günde 20 TL’den başlayan taksitlerle.

Hyundai’de Aralık Fırsatı

Dünyanın global anlamda en hızlı büyüyen ve gelişen otomobil markası Hyundai, müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutarak müşterilerine düşük faizli kredi oranlarıyla beraber yepyeni avantajlar sunmaya devam ediyor.

Hyundai bu doğrultuda, Aralık ayına özel olarak hazırladığı ve uzun süredir beklenilen ayrıcalıklarını uygulamaya başladı. Hyundai, yeni araç alacaklar için sınırları zorlarken bu amaçla çok düşük faizlerle birlikte herkesi Hyundai sahibi yapmaya davet edecek.

Hyundai Kredi tarafından sunulan avantajlı fırsatlara göre, Aralık ayında yeni araç alacaklar öncelikli olarak birden fazla fırsatı bir arada yakalamış olacaklar.

I20, i30 ve ix35 için çok özel fırsatlar:

Hyundai’nin B segmentindeki başarılı oyuncusu Yeni i20, Hyundai Kredi’yle birlikte 20.000 TL için 20 ay vadede yüzde 0 faizle satın alınabiliyor.

Hyundai’nin yeni felsefesinin temsilcisi ve segmentinde özellikleriyle öne çıkan aracı Hyundai ix35’e de günde 35 TL'den başlayan taksitler ve %0,75'ten başlayan faiz oranıyla sahip olmak mümkün.

Ayrıca 2012’de yeni donanımlarıyla lanse ettiği, ezberleri bozan Hyundai i30’da günde 30 TL'den başlayan taksitler ve %0,85'ten başlayan faiz oranıylarıyla meraklılarını bekliyor. 

Detaylı bilgi için tıklayınız!

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...