Hyundai’den Cazip Fırsat!

Konfor, yüksek performans, mükemmel sürüş keyfi şimdi Hyundai Finans ayrıcalıkları ile.

24.05.2011 - 09:14

Hyundai’den Cazip Fırsat!

“New Thinking New Possbilities” sloganı ile “Olmaz” denileni yapmayı hedefleyen ve “Neden Olmasın?” felsefesini benimseyen Hyundai, sunduğu olanaklara her geçen gün bir yenisini daa ekliyor. Şimid de konfor, yüksek performans ve mükemmel sürüş keyfini bir arada sunan modeli Accent Blue ya da diğer Hyundai modellerine rahatça sahip olmanız için “Hyundai Finans” uygun ödeme koşulları sağlıyor.

Artık Hyundai Finans Var!

Hyundai yüksek kaliteyi geniş kitlelerin hak ettiğine inanıyor ve bu düşüncesini Hyundai Finans aracılığı ile sağladığı olanaklarla bir kez daha destekliyor.

5 Yıl Garantili Ultra Servis

Hyundai müşteri odaklı “5 Yıl Garantili Ultra Servis”i ile tüm modellerinde 5 yıl/100.000 km. mekanik garantili, 5 yıl/100.000 km. ücretsi yol yardımı ve 5 yıl boyunca her yıl bir defa ücretsiz check up hizmetleri sunuyor. Yakıt verimliliği sağlayan tasarımı ve çevre dostu yeni Blue Teknolojisi ile hem çevre hem de tüketici dostu olan Accent Blue modeline özel ayrıca ilk üç periyodik bakımda ücretsiz yağ değişimi mümkün.

Modern Premiun Yaklaşımı

Yalnızca bir noktadan diğerine gitmeyi sağlayanaraçlar üretmeyi reddeden ve bir aracın kullanıcsının zevklerini, ihtiyaçlarını, kişiliğini temsil ettiğine inanan Hyundai’nin bu düşünceden yola çıkarak dizayn ettiği, üstün özellikleri ve zengin donanımıyla bulunduğu segmentin standartlarını yeniden belirleyen Hyundai Accent Blue’ya 33.900 TL’den başlayan uygun fiyatlar ve Hyundai Finans’ın olanakları ile sahip olunabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...