İnternetten satışa başladı

Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep markasının küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli Renegade, Jeep Türkiye’nin web sitesi ve Jeep Türkiye Facebook hesaplarından ön satışa sunuldu.

Haberler - Anadolu Ajansı 22.10.2014 - 09:25

İnternetten satışa başladı

Tofaş'ın açıklamasına göre, Renegade Jeep Türkiye’nin resmi web sitesi ve Facebook hesabı üzerinden ön rezervasyon yapılarak satın alınabiliyor.

Ön satıştan yararlanmak isteyenler, yeni Renegade’in motor, dış ve iç mekan gibi konfigürasyonunu kendi tercihleri doğrultusunda yapabiliyor.

Kampanya kapsamında, isteyenlere 'Renegade Yıldızı' hediye olarak sunuluyor.

Jeep Türkiye’nin web sitesi ve Facebook hesaplarından gerçekleştirilen ön satış ve rezervasyon kampanyası, ekim ayının sonuna kadar sadece 300 araç için geçerli olacak. Müşteriler, site üzerinden yetkili bayi seçerek, rezervasyon işlemini tamamlayabiliyor.

Türkiye’de 75 bin 250 liradan başlayan fiyatla satışa sunulmaya hazırlanan Renegade, 1.4 litre benzinli 140 HP Manuel ve 1.6 litrelik dizel 120 HP Manuel motor seçenekleriyle pazarda yerini alacak.

Limited ve Longitude versiyonları tercih edilebilen Renegade’in, 2.0 litrelik Trailhawk versiyonu ise sipariş üzerine getirilecek. Renegade’in 1.4 litre benzinli otomatik versiyonunun ise 2015 yılının Mayıs ayından itibaren pazara sunulması planlanıyor.

Sayfa Yükleniyor...