Lamborghini Gallardo Spyder yenilendi

Lamborghini revize edilmiş coupe'yi sergiledikten birkaç hafta sonra gözden geçirilmiş Gallardo Spyder’in ilk fotoğraflarını basına dağıttı.

17.10.2012 - 12:56

Lamborghini Gallardo Spyder yenilendi

Araçtaki birçok görsel değişiklik geçen ay Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen Gallardo LP 560-4 coupe'de yapılan değişiklikleri andırıyor.


Gallardo Spyder ön tampona bir dizi keskin, üçgen şeklin eklenmesiyle daha açılı ve agresif bir görünüme kavuşturulmuş. Bu tasarım aracın arkasında daha da açık bir şekilde yansıtılmış.

Diğer değişiklikler arasında ön tampondaki büyük hava girişleri ve yeni tasarım jantlar bulunuyor. 19 inçlik ‘Apollo’ jantlarda siyah ve parlatılmış metal renkleri dikkat çekiyor.

Gözden geçirilmiş Gallardo Spyder’daki en göze çarpan değişiklik radikal arka taraf. Gözden geçirilmiş Gallardo Spyder’daki en göze çarpan değişiklik radikal arka taraf.

Coupe gibi Spyder da fotoğraflarda görüldüğü gibi bir 'stil paketi'yle ısmarlanabiliyor.

Bu pakette ön ve arka ızgaralar, ön spoiler’in alt kısmı ve arka kısımdaki bazı parçalar parlak siyah boyanmış olarak geliyor. Otomobil ‘Ad Personam’ programı vasıtasıyla daha da fazla kişiselleştirilebiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...