Mondial, 9 yeni modeli ile 10 yaşında

Motosiklet sektörünün gözde markası Mondial, 10. yaşını farklı sürüş keyfi ve farklı tarzları yansıtan 9 yeni motosiklet modeli ve Alişan konseriyle kutladı.

22.11.2013 - 11:22

Mondial, 9 yeni modeli ile 10 yaşında

Motosiklet sektöründe 8 yıldır kesintisiz satış liderliğini sürdüren Mondial, 9 yeni modeli ile 10 yaşına bastı. Mondial, 10. yaşını bayileriyle birlikte Antalya Starlight Otel'de karşıladı.

Mondial, "mutluluğu ve kazancı paylaşmak için" yol arkadaşlığı yaptığı 400'ü aşkın bayisiyle yeni motosiklet modellerinin yanı sıra, mağazacılık hedeflerini de paylaştı.

9 YENİ MODEL İLK KEZ TANITILDI
Toplantıda ilk kez bayilere tanıtılan 9 yeni model içerisinde, farklı tarzları yansıtan Z-one, Z-one S ve Sentor büyük ilgi topladı.

TAKMAKLI: KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLIYIZ
2014 yılında kalite çıtasını daha da yukarıya taşımayı hedeflediklerini belirten Mondial Genel Müdürü Faysal Takmaklı, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeyen, çağdaş yönetim ve üretim sistemlerine sahip, tüm iş ortaklarıyla kârlı ve sürdürülebilir büyüme sağlayan bir marka olmak için çalıştıklarını söyledi.

ALİŞAN KONSERİ
4-7 Kasım 2013 tarihleri arasında bayi ve yetkili servislerin, 13-16 Kasım 2013 tarihleri arasında da yedek parça grubunun katıldığı iki haftaya yayılan toplantı, sanatçı Alişan'ın verdiği konser ve gala yemeği ile son buldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...