Otomobil tutkunları için mobil platform

Otomobil tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefleyen mobil platform 'Driven', Apple iOS için piyasaya çıktı.

Haberler - ntv.com.tr 12.01.2017 - 13:00 | Son Güncelleme : 13.01.2017 - 11:33

Otomobil tutkunları için mobil platform

Bugün dünya üzerinde 1 milyardan fazla olan ve günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen otomobiler gerek kullanım amaçlı olsun gerek meraklıları tarafından her zaman ilgi odağı olmuştur. Yeni bir otomobil almak isteyen insanların yüzde 80’i araştırmasına mobil cihazlar üzerinden başladığı gerçeğinden yola çıkan bir grup Türk girişimci 'Driven' isimli uygulama ile bu ihtiyaca cevap vermek için kolları sıvamış. 

Driven, eski ve yeni tüm otomobiller hakkında her şeyi takip edebileceğiniz ve benzer zevklere sahip insanlarla konuşabileceğiniz yeni bir araba topluluğu. Uygulamada şimdiden 150’den fazla araba markası ve 9000’e yakın model bulunmakta. İlgilendiğiniz otomobillerin yüksek çözünürlüklü resimlerini görüntüleyip, araç hakkında detaylı bilgi edinebildiğiniz gibi merak ettiklerinizi diğer insanlara danışabiliyorsunuz. Eğer henüz otomobil alma planınız yok ise uygulama içerisinden istediğiniz araçlar ile bir rüya garajı oluşturmakta mümkün.

Bugüne kadar yeni modelleri kolay takip edebileceği ve markaların tüm model gamını inceleyebileceği bir uygulamanın olmayışından yola çıkan Emre Aksoy’un Driven projesini hayata geçirmiş. Uygulama piyasaya çıkmasının ertesi günü Apple App Store’da en beğenilen uygulamalar arasında yerini almayı başardı.

Şimdilik yalnızca iOS için geliştirilen uygulamanın kısa süre sonra Android versiyonu da piyasaya sürülecek. Siz de otomobillere meraklıysanız veya yeni bir otomobil alacaksanız uygulamayı indirip tüm markaların modellerini inceleyebilirsiniz. Uygulamayı şu linkten indirebilirsiniz: http://www.drivenapp.io

Sayfa Yükleniyor...