Smart Fortwo Nightorange

Şirket, şehir otomobilinin yeni sınırlı sayıda üreteceği bir versiyonunu çıkardı.

14.03.2011 - 16:08

Smart Fortwo Nightorange

‘Nightorange’ versiyonu adındaki bu otomobil turuncu renkli parlak boya ve kontrast oluşturan siyah 15 inç alaşım jantlar, kapı aynası kaplamaları ve radyatör ızgarası barındırıyor. Smart’ın alameti farikası olan tridion güvenlik hücresi de siyaha boyanmış.


Nightorange yalnızca 235 adet üretilecek ve hem coupe, hem de cabriolet olarak satılacak. Beş vitesli otomatik bir şanzımana sahip olan otomobilde 1 litrelik benzinli motorun iki versiyonu sunulacak: 85 bg’lik turbo beslemeli versiyon veya 72 bg gücünde mikro hibrit motor. Hibrit motorun 100 kilometrede sadece 4.3 litre yakıt tükettiği iddia ediliyor.

İç kısımda sürücüleri siyah deri ve kumaş kaplama koltuklar ve karşıt renkli turuncu dikişler ve spor şeritler bekliyor. Direksiyon simidi ve vites kolu da deriyle kaplanmış. Ayrıca içerideki mat siyah aksesuarlar da dikkati çekiyor.

Standart ekipmanlar arasında Smart’ın USB/AUX arayüzü var. Seçenek olarak dokunmatik ekrana sahip navigasyon, iPod ve Bluetooth bağlantısı içeren multimedya sistemi sunulmuş.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...