Yeni Toyota Hilux güç ve performans için tasarlandı. Kaya sağlamlığındaki şasisiyle Hilux efsanevi bir güce ve güvenilirliğe sahiptir. Yerden yüksekliği ve güçlü süspansiyonu Hilux'ı her türlü yol şartına uyum sağlayan bir kamyonet haline getiriyor. Aracın iç mekanını kalite ve dayanıklılık tanımlıyor. Otomatik yanan farlar, dokunmatik ekranlı Toyota Touch ve arka park kamerası seçenekleri konfor ve rahatlık sunuyor.

1967 yılından bu yana dünyada 13 milyon kullanıcı ile buluşan Hilux, sofistike tasarım ve daha fazla güç sunmak üzere yenilendi. Avrupa pick-up segmentinin yüzde 25’ini elinde bulunduran Hilux, aynı zamanda son üç yıldır ardarda Avrupa’da segment lideri olma başarını gösteriyor

Kutuplardan volkanlara dünyanın en zorlu arazilerinde “durdurulamaz” olduğunu kanıtlayan Hilux, kalite, güvenlirlik ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam ediyor. Kuzey kutbuna ulaşan lastik tekerlekli tek araç olan Toyota Hilux, geçtiğimiz sene de İzlanda Reykjavic’te 200 yıllık sessizliğini bozan sıcak yanardağ bölgesine ulaşmayı başarmıştı. 

Yeni Toyota Hilux Galeri

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız