65 yıl sonra ayağındaki iğneden kurtuldu

Ahmet Gülseven, 5 yaşındayken ayağına batan 3 cm uzunluğundaki yorgan iğnesinden 65 yıl sonra kurtuldu.

28.09.2010 - 18:18

65 yıl sonra ayağındaki iğneden kurtuldu

Emlakçılık yapan Gülseven, gazetecilere yaptığı açıklamada, 5 yaşındayken kendilerine ait inşaatın içinde koşarken ayağına yorgan iğnesi battığını söyledi.

Ayağına batan iğne nedeniyle yaşadığı ağrıların bir ay sonra kesilmesi üzerine herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmediklerini ifade eden Gülseven, 30 yaşına geldiğinde ayağında yeniden ağrılar başladığını, ayağında kırık veya çıkık olacağını düşünerek hastaneye gittiğini belirtti.

Çektirdikleri filmde ayağında 3 santim uzunluğunda iğne bulunduğunun anlaşıldığını söyleyen Gülseven, ''Ayağımdaki iğnenin ameliyatla alınması için o yıllarda birçok doktorla görüştüm. Doktorların hepsi ayağımda bulunan iğnenin üç parça halinde ayak eklemlerinde kırılmış vaziyette olduğunu ve yapılacak bir müdahalede sakat kalma riskinin büyük olduğunu söylediler. Bu nedenle de ameliyat olmaya cesaret edemedim'' dedi.

Artık ağrılara dayanacak gücünün kalmaması üzerine Karaman Devlet Hastanesine gittiğini anlatan Ahmet Gülseven, şunları kaydetti:

''Burada Opr. Dr. Yıldıray Kuruçay ve Ortopedi Dr. Ergün Mavi ile görüştüm ve ayağımdaki iğnenin alınmasını istedim. Onlar da benim bu cesaretimden dolayı iğneyi alabileceklerini söylediler. Daha sonra 3 saatlik bir operasyonla ayak kemiğinde üç parça halinde kırılarak kemiğe saplanmış olan iğnenin iki parçasını operasyonla aldılar. Şu anda taburcu edildim ve sadece ayağımda ameliyatın ağrıları kaldı.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...