Corona virüs sonrası ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü

Corona virüs nedeniyle ten rengi koyulaşan ve virüsü yenen Çinli doktor Yi Fan’ın ten rengi normale döndüğü belirtildi. Ten rengi değişen ve 4 ay boyunca Covid-19 tedavisi gören Wuhan Merkez Hastanesi doktorlarından Ürolog Hu Weifeng ise Haziran ayında hayatını kaybetmişti.

DHA 27.10.2020 - 17:16

Corona virüs sonrası ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü

Çin'de Covid-19 salgının ortaya çıktığı Wuhan kentinde ten rengi değişen doktor Yi Fan’ın ten rengi normale döndüğü belirtildi. 

​Salgının başladığı Wuhan kentinde 18 Ocak'ta corona virüse (Covid-19) yakalanan ve iki aylık tedavinin ardından corona virüsü yenen Doktor Yi Fan’ın, virüsün karaciğerde hasar oluşturması sonrası değişen ten renginin normal rengine döndüğü belirtildi.

HAYATINI KURTARAN KİŞİYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Çin yerel medyasında yer alan habere göre, Fan, corona virüs tedavisi sürecinde kendisine yardımcı olan ünlü bir solunum uzmanı ve Çin Mühendislik Akademisi başkan yardımcısı Wang Chen’in yerel bir hastanede bir etkinliğe katıldığını duydu.

Etkinlikte Chen’i ziyaret eden Fan'ın 'ne kadar iyileştiğini göstermek' için maskesini çıkardı. Fan’ın ayrıca, Chen’e hayatını kurtardığı için minnettarlığını ifade etmek için bir demet çiçek verdi. O anlar amatör kamerayla kayda alındı.

Corona virüs tedavisinde ten rengi değiştikten bir kaç ay sonra hayatını kaybeden Ürolog Hu Weifeng Corona virüs tedavisinde ten rengi değiştikten bir kaç ay sonra hayatını kaybeden Ürolog Hu Weifeng

DİĞER DOKTOR HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Ten rengi değişen ve 4 ay boyunca Covid-19 tedavisi gören Wuhan Merkez Hastanesi doktorlarından Ürolog Hu Weifeng'ın ise Haziran ayında hayatını kaybetmişti. 

COVID-19 İÇİN AKILLI İLAÇ

Sayfa Yükleniyor...