Doktorlara sorun, danışın…

Siz de doktorlar tarafından hazırlanan makaleleri inceleyebilir, sağlık hakkında merak ettiğiniz soruları üye doktorlara sorabilirsiniz.

31.01.2011 - 16:28

Doktorlara sorun, danışın…

Doktorsitesi.com, 600.000’den fazla kayıtlı üyesini, 7.000’i aşkın diplomalı doktor ve diş hekimiyle buluşturuyor. Online sağlık platformu doktorsitesi.com, üyelerine 7.000’den fazla diplomalı üye doktor ve diş hekimine ulaşma imkânı sunuyor.

Sitede genel sağlık, kadın sağlığı, erkek sağlığı, çocuk sağlığı, güzellik ve estetik kategorileri altında siteye kayıtlı diplomalı doktorların makaleleri yayımlanıyor.

Doktorsitesi.com’un ziyaretçileri doktorların iletişim bilgilerine de ulaşabiliyor, sordukları soruların yanıtlarını kısa süreler içinde alabiliyorlar. Kendi bünyesinde iki kişinin hizmet verdiği bir çağrı merkezi de barındıran sitede ayrıca zaman aşımına (1 hafta) uğrayan soruların cevaplanması için de özel bir doktor çalışıyor.

200.000’i 2010 yılında olmak üzere, Doktorsitesi.com üzerinde site üyeleri tarafından yöneltilmiş 450.000’den fazla soru bugüne dek doktorlar tarafında yanıtlanmış bulunuyor.

ONLİNE RANDEVU ALMAK DA MÜMKÜN
Ziyaretçiler sitede doktorlar tarafından çekilen videoları da izleme fırsatı buluyorlar. Hem doktorlar hem hastalar kendi aralarında networking yapabiliyor hem de hastalar doktorlardan online randevu alabiliyorlar.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...