Dr. Ömer Coşkun toprağa verildi, kızı açıklama yaptı

Birçok hastalığa iyi geldiğini iddia ettiği bitkisel ilaçları satmasıyla tanınan ve dün böbrek yetmezliğinden 47 yaşında yaşamını yitiren Dr. Ömer Coşkun Adana’da toprağa verildi.

Haberler - İHA - DHA 28.02.2017 - 15:01

Dr. Ömer Coşkun toprağa verildi, kızı açıklama yaptı

Tedavi etmeye çalıştığı birçok kişinin şikayetçi olduğu Dr. Ömer Coşkun, bir süredir böbrek yetmezliği nedeniyle ABD’de tedavi görüyordu.

Dün Türkiye’ye gelen Dr. Coşkun, rahatsızlanınca kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Bu sabah memleketi Adana’ya getirilen Dr. Coşkun’un cenazesi, yakınlarının katıldığı törenle Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Dr. Coşkun’un doçentliği yabancı dil evraklarında sahtecilik gerekçesiyle elinden alınmıştı. Dr. Coşkun, Adana Tabip Odası’ndan da ceza alınca istifa etmişti.

DR. ÖMER COŞKUN'UN KIZI KONUŞTU

Cenaze töreninde Dr. Ömer Coşkun’un yakınları güçlükle ayakta durabildi. Ömer Coşkun'un Kızı Fatmanur Coşkun, babasının 5 ay önce Amerika’ya kızı Sümeyra Coşkun’u ziyaret etmek için gittiğini ve orada rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Fatmanur Coşkun hastanede babasına, alerjisi olan bir antibiyotiğin verildiğini bu sebeple çoklu organ yetmezliği yaşadığını ve İstanbul’daki ameliyattan sonra hayatını kaybettiğini aktardı.

Sayfa Yükleniyor...