Dünyaca ünlü saç uzmanları İstanbul’da

İstanbul saç sağlığında dünyanın en iyi araştırmacı ve cerrahlarını ağırlayacak. Ortadoğu ve Türkiye’nin ilk uluslararası saç nakli konferansı TNBT, 13–15 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

11.05.2011 - 09:26

Dünyaca ünlü saç uzmanları İstanbul’da

1993 yılından bu yana faaliyet gösteren ve dünyanın 47 ülkesinden 700’ün üzerinde doktor üyesi bulunan Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS), her yıl ABD dışından bir üyesini, klinik araştırmalarını paylaşması için seminer düzenlemeye davet ediyor. Bu yıl, bu önemli buluşmaya İstanbul ev sahipliği yapıyor.

“The Next Big Thing” adıyla düzenlenecek konferansı, İstanbul’a taşıyan isim ise, ISHRS Denetleyici Kurulu üyesi ve Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı. 2010 yılı Ekim ayındaki ISHRS - Boston konferansında FUE tekniği konusunda yaptığı sunumla ilgi çeken Dr. Külahçı, Ortadoğu ve Türkiye’nin ilk ISHRS yerel konferansını düzenlemeye davet edildi.


Konferansta cerrahlar, canlı uygulamalar ile FUE tekniğindeki son yenilikleri, kendi geliştirdikleri teknikleri ve medikal cihazları katılımcılar ile paylaşacak.

The Next Big Thing’in seminerleri Sheraton, Maslak Hotel’de, cerrahi uygulamalar ise Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği’nde gerçekleştirilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...