NTV

"Kendimi seviyorum, sağlıklı besleniyorum"

Sağlık

“Diyet yapmak şenliklidir, yasaklar bütünü değildir” diyen Diyet Şenliği'nin üçüncüsü İstanbul'da başladı.

2012 yılından bu yana düzenlenen, dünyada ilk ve tek olan Türkiye Diyet Şenliği, diyetisyendunyasi.com tarafından organize ediliyor. Şenlik her yıl, sağlıklı ve organik gıda, hizmet, servis üreten ulusal ve uluslararası pek çok markayı beden ve ruh sağlığına dikkat etmek isteyen bilinçli tüketiciler ile buluşturuyor.

Diyetin renklendirildiği zaman sürdürülebilir olduğuna vurgu yapan Diyet Şenliği düzenleyicileri; sağlıklı ürünlerle diyetin çeşitlendirilmesi halinde, yaşam boyu kalıcı sağlıklı beslenme alışkanlığının yerleştiğini söylüyor ve "Kendimi seviyorum, sağlıklı besleniyorum" diyor.

Diyet Şenliği boyunca standlardan hediyeler almak, merak edilenleri öğrenmek, ücretsiz vücut analizi (yağ kas ölçümü) yaptırmak, ücretsiz fotoğraf çıktısı almak, market ve restoran indirimlerinden faydalanmak, söyleşi ve imza günlerine, yoga atölyelerine katılmak mümkün.

Çok sayıda diyetisyen ve diyetisyen adaylarının ziyaretçilerle buluştuğu Diyet Şenliği 13-14-15 Haziran tarihlerinde İstanbul Trump AVM’de gerçekleştiriliyor.