LÖSEV İyilikler TIR’ı İstanbul’da olacak

Ramazanda Türkiye’yi il il dolaşarak lösemi hastası çocukların yüzünü güldüren LÖSEV İyilikler TIR’ı, 22 Temmuz'da Marmara Forum otoparkında olacak.

17.07.2013 - 10:15

LÖSEV İyilikler TIR’ı İstanbul’da olacak

LÖSEV, her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca lösemi hastası çocuklar ve ailelerini kucaklıyor ve bağışçıların destekleriyle onları yalnız bırakmıyor.

Türkiye genelinde 13.000’i aşkın lösemi ve kanser hastası çocuk ve ailesine, içinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan LÖSEV Yardım Kolileri’ni ulaştırmak için yollara düşen LÖSEV İyilikler TIR’ı, 22 Temmuz Pazartesi günü Marmara Forum Açık Otoparkı’nda hem lösemi hastası çocukların ailelerine yardım etmek hem de onlara yardımda bulunmak isteyenler için kapılarını açacak.

BİR KOLİ İLE MUTLULUK ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ
LÖSEV’den yapılan açıklamada, “Siz de 22 Temmuz’da Marmara Forum’a gelerek, İyilikler TIR’ına bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz. Ayrıca Ramazan ayı boyunca LÖSEV’e bağışlayacağınız yardım kolileri ile LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuk ve ailelerinin temel ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz” ifadesine yer verildi.

Detaylı bilgiye, www.losev.org.tr adresinden ulaşmak mümkün.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...