Radyo frekans ile sıkılaşın!

Yağ hücrelerinin kişi tarafından harcanabilir hale getirildiği çoklu frekans sistemi ile yüz, kol, bacak ve göbekte tek seansta belirgin sıkılaşma mümkün...

Anadolu Ajansı 09.05.2011 - 12:58

Radyo frekans ile sıkılaşın!

Yağ hücrelerinin kişi tarafından harcanabilir hale getirildiği çoklu frekans sistemi olan ''Core'' teknolojisinin uygulandığı reaction yöntemi bölgesel olarak uygulanan 30 dakikalık işlemden hemen sonra selülitler de yok ediliyor.

Estetisyen Tülay Aras, yeni teknoloji ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin harekete geçirildiğini, yüz ve vücudun sıkılaşıp pürüzsüzleştirildiğini anlattı.

Reaction'un özellikle kol, karın ve basen çevresini incelterek, bu bölgelere orantılı şekil verdiğini belirten Aras, reaction'un estetik tedavide FDA onaylı bir sistem olduğunu vurguladı. Reaction RF'nin şu an kullanılabilen en güçlü radyo frekans selülit kırma cihazı olduğunu ifade eden Aras, ''FDA onaylı Reaction cihazı ile selülitli bölgede çok hızlı sonuç alınıyor. Vakum teknolojisi ile çok kuvvetli aynı anda 3 frekansta radyo dalgaları üretebilen reaction vücutta bölgesel olarak 30 dakikalık işlemden hemen sonra sıkılaşma ve selülitlerde azalma görülüyor” dedi.

Reaction ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin de harekete geçirildiğini anlatan Aras, ''Yüz ve vücut sıkılaşıp pürüzsüzleşiyor. Lipoliz reaksiyonunu harekete geçirilerek, aynı zamanda dermal yapıyı güçlendirilerek selülit yok ediliyor. Kol, karın ve basen çevresini incelerek, bu bölgeler sıkılaştırılarak şekillendiriliyor'' diye konuştu.

REACTION'IN SIRRI CORE TEKNOLOJİSİ
Aras'ın verdiği bilgiye göre, Reaction'nın yeni boyutu, patentli estetik teknolojisi CORE (Kanalize Optimal RF Enerjisi) çoklu frekans özelliği ile dikkat çekiyor. Radyofrekans tedavilerine yeni bir yaklaşım olan CORE'de üç farklı RF frekans kanalı bulunuyor. Y anı sıra 4. bir boyut olarak da tek bir atışta 3 RF frekansını bir araya getiren çoklu kanal modu bulunuyor. Her bir frekans kanalı, tam olarak belirli bir penetrasyon derinliğini hedefliyor. Dördüncü boyuttaki çoklu-kanal modu, aynı anda bütün dermal katmanlardan geçerek cilt katmanlarının orta ve derin seviyelerini tam penetrasyonla tedavi ediyor. Bu şekilde, selülit, vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma tedavileri çok boyutlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Tedavi edilen vücut bölgesine göre kanal modunu seçebilme özelliği, konforlu ve güvenli bir tedavi sunarken etkin sonuçlar alınmasını sağlıyor. Buna ek olarak, vakum terapisi özelliği, cildi iki RF elektrotunun arasına yerleştiriyor. Böylece tedavinin etkisi artıyor ve geniş bölgelerde RF enerjisinin daha derine etki etmesi sağlanıyor. Tek olarak ya da bir arada kullanılabilen çoklu RF frekansları, tedavi kontrolü, tam hedefleme, daha geniş dermal penetrasyon ve daha yüksek enerji konsantrasyonu ile etkin klinik sonuçlar alınmasını mümkün kılıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...