Uğur Acar: Sevdiğim bir kız yok ama...

Türkiye'nin ilk yüz nakli yapılan Uğur Acar, ''Sevdiğim bir kız yok. İlerleyen zamanlarda hayat ne gösterirse onu değerlendireceğim, bu bir fırsattır'' dedi.

Haberler - Anadolu Ajansı 21.02.2012 - 19:18

Uğur Acar: Sevdiğim bir kız yok ama...

Durumunun iyi olduğunu, sorunu bulunmadığını söyleyen Uğur Acar, tedavisinde yardımcı olan bütün doktorlara teşekkür etti.

Bundan sonraki hayatının daha düzgün ve daha iyi bir şekilde süreceğini söyleyen Acar, ilaç tedavisi gördüğü için iyi düşünemediğini belirtti.

''Evlenmek istiyor musun?'' sorusuna ''Olur'' yanıtını veren Acar, ''İlerleyen zamanlarda olacak bir şey. Sevdiğim bir kız yok. İlerleyen zamanlarda hayat ne gösterirse onu değerlendireceğim, bu bir fırsattır. Ama şu an öyle bir şey düşünmüyorum'' diye konuştu.

Acar, ''Hastaneden çıkınca ilk olarak ne yapacaksın?'' sorusu üzerine ''İlk olarak bana organını bağışlayan aileyle tanışacağım. Sonra annemi ziyaret edeceğim. Annem de ameliyat olacak. Annemin kendisini iyi hissetmesini ve bir an önce ayağa kalkıp iyileşmesini istiyorum'' diye konuştu.

Türkiye'de ve dünyada organ bağışının artmasını isteyen Acar, ''Organ bağışının artmasını dünyada benden fazla kimse isteyemez'' dedi.

"YENİ BİR İNSAN OLACAĞIM"
''Kendini kime benzetiyorsun?'' sorusu üzerine Acar, ''İlk olarak kendimi Ahmet Kaya'ya benzetiyordum ama zaman geçtikçe ne kendime ne de Ahmet Kaya'ya benzetiyorum. Yeni bir insan olacağım'' dedi.

Acar, ''Yüzüm daha iyi olana kadar sakallı gezmek istiyorum. İlerleyen zamanlarda sakallı gezip gezmemeyi düşüneceğim'' diye konuştu.

Hastanede zaman geçirmek için Kemal Sunal filmleri izlediğini belirten Acar, ''Zaman geçirmek için film izliyorum. Televizyonlarda bir şey olmadığı için de Kemal Sunal'ı izliyorum'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...