33 kadın annelik heyecanını 'Anne Olunca Anlarsın' kitabında anlattı

Anneler Günü için 13 ünlü anne bir araya geldi ve "Anne Olunca Anlarsın" kitabını Zorlu AVM'de bulunan DR kitabevinde imzaladı. Wilma Elles, Melis Kaygılaroğlu, Akasya Aslıtürkmen gibi ünlü isimlerin de yer aldığı imza gününde duygusal anlar da yaşandı.

DHA 14.05.2017 - 12:09 | Son Güncelleme : 15.05.2017 - 12:10

33-kadin-annelik-heyecanini-anne-olunca-anlarsin-kitabinda-anlatti_9201_dhaphoto2.jpg

Kitapta gazeteci, doktor, öğretmen, yazar, genel müdür, bankacı, editör, şarkıcı, temizlik işçisi, milli sörfçü, yüzücü gibi birçok farklı meslekten 33 kadının annelik deneyimleri anlatıldı.

Kitaptan elde edilecek gelir ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde, çocuk evleri, sevgi evleri ve rehabilitasyon merkezleri açmak ve halihazırda var olan çocuk yuvası ve yetiştirme yurtlarının yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla çalışan Mika-Der’e bağışlanacak.

"GÜNDE 3-4 KEZ ANNEMİ ARADIM"

Annelik deneyimlerini anlatan ikiz çocuk annesi Wilma Elles annelik macerasını anlattı ve şunları söyledi: "Hamile olunca ilk önce kendi annemle olan bağlantım çok güçlendi. Günde 3-4 kez onu aradım. Her şeyi ondan öğrenmek istedim. Başka annelerden öğrenmek istedim. Artık bir anne kulübünün içine girdim. Şimdi de bu 'Anne Olunca Anlarsın' kitabının lansmanındayız ve aslında ben buraya gelmek istedim. Çünkü başka annelerle buluşmak her zaman çok faydalı. Bu kitap aslında başka anneleri de buluşturan bir kitap. Çünkü biz her zaman birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Çocuklardan çok şey öğreniyoruz. Hem kendimiz için hem de hayata bakış artık çok daha genişliyor."

Sayfa Yükleniyor...