5 adımda iş dünyasında zirveye çıkmanın yolları

NLP uzmanı Burcu Ünsal'ın yazdığı 'Sen Bir Yıldızsın, Işılda!' adlı kitap iş dünyasında zirveye çıkmanın anahtarını veriyor. İşte 5 adımda kariyer hedefine ulaşmanın yolu.

ntv.com.tr 10.02.2016 - 11:00 | Son Güncelleme : 10.02.2016 - 14:39

5 adımda iş dünyasında zirveye çıkmanın yolları

ABD'nin önde gelen NLP uzmanlarından  ve Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) Liderlik ve Duygusal Zeka Öğretim Görevlisi Burcu Ünsal'ın, "Sen Bir Yıldızsın, Işılda!" isimli kitabı çıktı.  Kitap Yurdu'ndan online olarak da satılan kitap, içinde yaşadığımız evrenin yasalarını insan zihninin temel çalışma prensipleriyle entegre edip okuyucusuna pratik bir workshop sunuyor.

Dünyanın 1 numaralı iletişim ve davranış teknolojisi olarak bilinen Neuro Linguistic Programming (Zihin Dili Programlaması) yani NLP biliminin temel inançlarını  evrensel bir bakış açısıyla sunan bu kitap, aynı zamanda uygulamalı aktiviteler de içeriyor.

İş yaşamında liderliği hedefleyenlere 5 adımda kariyer fırsatı sunan kitap, başarıyı “5 Adımda Galaktik Lider Ol” alt mesajı ile pratik olarak okuruna veriyor.

İŞTE KARİYER HEDEFİNİZDE BAŞARIYI GETİRECEK 5 ADIM

1. Etkin ve efektif iletişim

2. Özgüven

3. Karizma

4. İkna becerisi

5. Sonuç odaklı davranış 

Burcu Ünsal, neşeli workshopları ile tanınıyor.
Burcu Ünsal, neşeli workshopları ile tanınıyor.

BURCU ÜNSAL KİMDİR?

2000 yılında ODTÜ Uluslararasi İlişkiler, 2005 UCLA Pazarlama İletişimi ve 2010 University of Metaphysics'ten Metafizik mezunu olan Burcu Ünsal, ayrıca, Harvard Business School'dan ust duzey yoneticilik ve liderlik egitimi aldı. Ünsal ayrıca, McCann Erickson ve Ogilvy gibi dev reklam ajanslarında Coca Cola, BP, Gillette, Kotex ve Avon gibi bir çok uluslararası markanın, ödül alan iletişim kampanyalarını yönetti.

Sayfa Yükleniyor...