Babası Ahmet Say yoğun bakıma alınan Fazıl Say: Artık çok hassaslaşan bir çizgide

Piyanist Fazıl Say, babası müzik yazarı ve edebiyatçı Ahmet Say'ın yoğun bakımda olduğunu duyurdu.

22.09.2020 - 14:00 | Son Güncelleme : 22.09.2020 - 14:15

Babası Ahmet Say yoğun bakıma alınan Fazıl Say: Artık çok hassaslaşan bir çizgide

Müzik yazarı Ahmet Say, Ankara'da bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

Fazıl Say, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda Ahmet Say için "Artık çok hassaslaşan bir çizgide, babamın yaşam mücadelesi devam etmekte" ifadelerini kullandı.

Ahmet Say'ın sağlık durumu için tamamen umutsuz olmadıklarını belirten Fazıl Say şu sözleri dile getirdi: "Bedeni yorgun ve çok yerinden yaralı. Tedavilerin kimisi iyi cevaplar veriyorsa da, bir kaç mertebe gerektiren zor ve uzun bir iyileşme sürecinin başarılması için sabırla ve sükunetle bekliyoruz"

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Ankara’da bir yoğun bakım odasında, artık çok hassaslaşan bir çizgide, babamın yaşam mücadelesi devam etmekte. Bedeni yorgun ve çok yerinden yaralı. Tedavilerin kimisi iyi cevaplar veriyorsa da, bir kaç mertebe gerektiren zor ve uzun bir iyileşme sürecinin başarılması için sabırla ve sükunetle bekliyoruz, tamamen umutsuz filan değiliz. Nefes seslerinin şu ana dek hayatımda hiç duymadığım haliyle çok ürkütücü fokurdamaları arasında, babamın çok ama çok alçakgönüllü, çocuksu ve güzel cümleleri oluyordu dün. Yaşamaya sarılınır, - ya da varılmış erdem yorgunluğunda- “yaşamak bu bedene sarılsın ya da neyi doğru buluyorsa yapsın” diye yargı doğaya bırakılır her şey mümkün, ama çok daha derin öğrendiğim şey şu ki; bir “iyi”, “milyon kötüye bedel” bu evrende, Ahmet Say da “iyi”dir kardeşlerim. Yarın ola hayrola Tüm sağlık ekibimize şükranla.. Ankara 22.09.2020 Fazıl

Fazil Say (@fazilsay)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sayfa Yükleniyor...