Anne Hathaway'den Oscar itirafı: Mutlu taklidi yaptım

Anne Hathaway, 2013’te kazandığı Oscar ödülü kazandığı gece mutlu taklidi yaptığını itiraf etti.

27.01.2021 - 10:13

Anne Hathaway'den Oscar itirafı: Mutlu taklidi yaptım

2013 yılında Les Miserables (Sefiller) müzikalindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan Anne Hathaway yıllar sonra o gece hakkında konuştu.

"YANLIŞ GELDİ"

38 yaşındaki "Ödül gecesi mutlu hissetmemiştim. Orada aşırı pahalı bir kostümle beklemek bana yanlış gelmişti zaten bu nedenle de büyük eleştirildim. Ama bu bana iyi geldi" dedi. Ödül konuşması boyunca rol yaptığını belirten ABD'li yıldız "O gece mutlu taklidi yaptım" dedi.

"NEFRET SÖYLEMİ GÜÇLENMEME YARDIM ETTİ"

Bu rol için geçirdiği fiziksel değişim sonrası internette sayısız nefret söylemiyle karşılaştığını söyleyen Anne Hathaway, “Sosyal medya üzerinden yöneltilen o nefret güçlenmeme yardım etti. Karakterim için iyi bir deneyimdi” ifadelerini kullandı.

OSCAR'A DAMGA VURDU

İngiliz yapımı müzikal filmi Les Miserables (Sefiller) En İyi Erkek Oyuncu’nun da dahil olduğu 8 dalda Oscar’a aday oldu ve bunlardan En İyi Ses Miksajı, En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödüllerini kazandı. Film ayrıca En İyi Müzikal Film, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dallarında Altın Küre ödülünün de sahibi oldu.

Akrep 8. yeni bölüm 2. fragmanı

Sayfa Yükleniyor...