GERİ SAYIM

Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, yeni makyaj ürünleri, konserler, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar, son güzellik trendleri, dans ve spor aktiviteleri ve sürprizlerle dolu “Beauty Fest”, 3 gün boyunca en güzel anlarıyla ilgi alanlarına hitap edecek. Güzellik ve bakım markaları en yeni ürünleri ve şovlarıyla Beauty Fest’e geliyor.

Festivale katılan güzellik ve bakım markaları, make-up şovlar, makyaj uzmanları ile sohbetler ve eğlenceli yarışmalar gibi etkinlikler gerçekleştirerek, en yeni ürün ve teknolojilerle festivale renk katacak.

Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı “Beauty Talks”ta, Ivana Sert, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor.

Sevilen oyuncu Müge Boz, Schwarzkopf Gliss ile workshop alanında, festivale katılanlarla güzelliklerini sırlarını paylaşacak.

4 Mayıs Cuma günü pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü ise Fettah Can Beauty Fest sahnesinde konser verecek. Festivalin final konseri, 6 Mayıs günü “CIELO ile Beauty Party” ile yapılacak.
“Beauty Fest”te gün boyu ise Serdar Örs, Mehmet Koç ve Erdem Şenel dj setleriyle eşlik edecek.