'Bi Küçük Eylül Meselesi' 14 Şubat'ta vizyonda

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in paylaştığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin ilk tanıtım videosu bugün yayınlandı. Film, 14 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek.

Haberler - ntv.com.tr 20.12.2013 - 00:00

'Bi Küçük Eylül Meselesi' 14 Şubat'ta vizyonda

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren’in üstlendiği “Bi Küçük Eylül Meselesi” teaser fragmanı bugünden itibaren sinema salonlarında gösterilecek.

'AŞIK OLMANIN DEĞİL, AŞKI HATIRLAMANIN HİKAYESİ'
Bozcaada'nın büyüleyici atmosferinde geçen çarpıcı bir aşk hikayesini konu alan "Bi Küçük Eylül Meselesi" ezber bozan kurgusuyla sinemaseverleri şaşırtacak.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film, "Aşık olmanın değil, aşkı hatırlamanın hikayesini" beyaz perdeye taşıyacak.

Onur Tuna, Ceren Moray ve çocuk oyuncu Serra Keskin'in de rol aldığı "Bi Küçük Eylül Meselesi"; İstanbul'un en popüler semtlerinden birinde yetişmiş Eylül (Farah Zeynep Abdullah) ile Bozcaada'nın huzurlu ve sakin ortamında kendi halinde yaşayan Tekin'in (Engin Akyürek) tesadüflerle başlayan sıra dışı birlikteliklerini konu alıyor.

FİLMİN ÖYKÜSÜ
Eylül hayatta istediği her şeye sahip. Güzel, neşeli, eğlenceli. Ta ki bir gün başına bir şey gelene ve yaşamının son bir ayını unutana dek. Ailesi, arkadaşları her şeyin yolunda olduğunu söyleyip dururken, Eylül bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar.

Ve hatırlamadığı bir ayın peşinden Bozcaada'ya gider. Orada, daha önce hiç görmediği derbeder, garip bir adam, ona seslenir: ''Eylül. Beni hatırlamıyor musun? Sen burada, bu adada bana aşık oldun."

Sayfa Yükleniyor...