Bohemian Rhapsody’den yeni fragman

Rami Malek’in Freddie Mercury’yi canlandırdığı biyografi filmi Bohemian Rhapsody’nin vizyon öncesi son fragmanı yayınlandı.

26.10.2018 - 12:28

Bohemian Rhapsody’den yeni fragman

Mr. Robot dizisinin iki Altın Küre adayı yıldızı, Müzede Bir Gece ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 gibi filmleriyle tanınan Rami Malek’in başrolünü üstlendiği Bohemian Rhapsody’nin vizyon öncesi son fragmanı yayınlandı.

Freddie Mercury biyografisi niteliğinde olan ve Dexter Fletcher’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin kadrosunda Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello, Aiden Gillen, Tom Hollander ve Mike Myers gibi oyuncular yer alıyor.

Rami Malek, Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury'yi canlandırıyor.

Rami Malek, Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury'yi canlandırıyor.

QUEEN GRUBUNA SAYGI DURUŞU

Üç Oscar adaylığı bulunan senarist Anthony McCarten’ın senaryosunu yazdığı Bohemian Rhapsody; Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor.

Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury'nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury'nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecini anlatıyor. 

BOHEMIAN RHAPSODY FİLMİ FRAGMANI

Film, ülkemizde ve ABD’de 2 Kasım’da vizyona girior.

Sayfa Yükleniyor...