"Peter Pan" ve "Sindirella" buz pateniyle birleşiyor

“Peter Pan” ve “Sindirella”yı buz pateniyle birleştiren gösteri; ileri teknolojiyi kullanımı, renkli kostümleri ve değişik sahne dekorlarını harmanlayarak yarattığı yepyeni konseptle izleyenleri sömestr tatilinde büyülü bir şovla buluşturuyor.

ntv.com.tr 28.01.2016 - 16:16

peter-pan.jpg

Dünya çocuk edebiyatının en ünlü karakterlerinden biri olan Peter Pan ve arkadaşları, gösteriyi izleyen tüm çocukları büyülü bir dünyaya götürüyor.

Peter Pan, “Varolmayan Ülke” adındaki küçük bir adada, arkadaşı Tinker Bell ile birlikte diğer çocuklara uçmayı öğreten, maceradan maceraya koşan ve büyümeyi reddeden bir çocuktur. Wendy, John ve Michael da bir gece Peter Pan ile birlikte uçarak “Varolmayan Ülke”ye doğru fantastik bir yolculuğa çıkar ve korsanların lideri kaptan Hook ile korkusuzca savaşırlar.

Bu fantastik hikayeyi  yetenekli buz patencileri, rengarenk kostümleri, olağanüstü görkemli dekorlarla sunan “Peter Pan Buzda Dans” gösterisi, hem çocukları hem de büyükleri büyüleyecek bir şovla 03-07 Şubat tarihleri arasında TİM Show Center’da….

Sihirli masal “Sindirella” şimdi buzda dans gösterisiyle herkesi büyüleyecek…

Çocukların en sevdiği büyülü hikayelerden biri olan Sindirella, şimdi buzda dans konseptiyle çok farklı bir gösteri olarak izleyenlerin karşısında. Masalda üvey annesi ve kardeşleriyle yaşayan Sindirella’nın baloya gitmesine izin verilmez. Ancak balo öncesi bir peri gelir ve büyülü bir dokunuşla Sindirella’nın etrafındaki fareleri uşaklara, balkabağını atlı arabaya, eski püskü kıyafetleri muhteşem bir balo elbisesine dönüştürür. “Sindirella Buzda Dans” gösterisi yetenekli buz patencileri, orijinal kostümleri ve etkileyici müzikleri bir araya getirerek o büyülü dokunuşu seyirciye yansıtıyor ve ortaya kaçırılmaması gereken muhteşem bir gösteri çıkıyor…

03 Şubat 2016 Çarşamba 18.00 / Cinderella On Ice

04 Şubat 2016 Perşembe 15.00 / Cinderella On Ice

05 Şubat 2016 Cuma 15.00 ve 20.00 / Peter Pan On Ice (2 Seans)

06 Şubat 2016 Cumartesi 14.30 ve 19.30 / Cinderella On Ice (2 Seans)

07 Şubat 2016 Pazar  13.00 ve 17.30 / Peter Pan On Ice (2 Seans)

Sayfa Yükleniyor...