NTV

'Çalgı Çengi İkimiz' rekor bekliyor

Sanat

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerde yer aldığı 'Çalgı Çengi'nin devam filmi 'Çalgı Çengi İkimiz' gişede Recep İvedik 4'ü geçmeyi hedefliyor.

İlişkili Haberler

'Düğün Dernek' serisiyle 13 milyondan fazla seyirciye ulaşan ancak gişe rekorunu küçük farkla 'Recep İvedik 4'e kaptıran Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, 'Çalgı Çengi İkimiz' filmiyle iddialı geliyor. 

Altı yıl önce çekilen ve 59 bin 736 seyircinin izlediği 'Çalgı Çengi' filmiyle şöhreti yakalayan Kural ve Cemcir, 'Çalgı Çengi İkimiz' ile maceraya kaldıkları yerden devam ediyor. İkili, 6 Ocak'ta vizyona girecek filmleriyle, 7 milyon 369 bin seyirciyle 'Düğün Dernek' rekorunu ellerinden alan 'Recep İvedik 4'ü geçerek yeni bir rekoru kırmayı hedefliyor.

Yine Selçuk Aydemir imzası taşıyacak olan filmde, 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan'ın tehlike ve eğlence dolu maceraları anlatılıyor.

Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan'a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik olaylar gelir.

'ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ' FİLMİNİN FRAGMANIETİKETLER