NTV

Cali Kartel, oyunun kurallarını değiştirecek (Narcos 3. sezon ne zaman başlıyor?)

Sanat

İlk iki sezonda Pablo Escobar’ın uyuşturu sektörü içindeki yükselişi ve düşüşünü anlatan Narcos'un 3. yeni sezonu 1 Eylül 2017'de başlıyor. Yeni bölümlerde Cali Kartel, oyunun kurallarını değiştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk iki sezonda dünyayı kasıp kavuran ve milyonlarca hayran kitlesine Ulaşan Narcos'un 3. sezonu için geri sayım sürüyor. 

Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Emilio Escobar Gaviria'nın hayatını konu alan Narcos'ta 2. sezon finalinde ölen Escobar'ın ölümünün ardından; 3. sezon ABD İlaç Uygulama İdaresi (DEA) tarafından "tarihteki en güçlü suç sendikası" olarak adlandırılan Cali Kartel üzerinde yoğunlaşacak.

 Sebastian Marroquin dizinin son bülümüne "Babam öldürülmedi, intihar etti" diyerek itiraz etmişti.
 Sebastian Marroquin dizinin son bülümüne "Babam öldürülmedi, intihar etti" diyerek itiraz etmişti.

Değişen dengeler, yeni bir imparatorluğun yükselişi ve Cali Kartel'in doğuşuna odaklanacak olan üçüncü yeni sezon 1 Eylül'de başlayacak.

Merakla beklenen yeni sezonda tuz serpme hareketi ile fenomen olan Nusret Gökçe'nin de yar alması bekleniyor. Nusret'in daha önce dizinin başrol oyuncularından Pedro Pascal ile yer aldığı fotoğrafı Instagram sayfasında yayınlamış olması bu konudaki iddiaları güçlendiriyor.

ETİKETLER