Cansel Elçin striptizci rolünde (Çıplak Vatandaşlar)

Bugüne kadar başrolünde oynadığı tv dizileri ve filmlerle büyük beğeni kazanan ödüllü oyuncu Cansel Elçin, başrolü son günlerde ses getiren Mucize Doktor dizisinde de yeralan usta oyuncu Reha Özcan ile paylaştığı çok konuşulacak yepyeni tiyatro oyunu Çıplak Vatandaşlar ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

27.09.2019 - 15:57

Cansel Elçin striptizci rolünde (Çıplak Vatandaşlar)

Simon Beaufoy’un yazdığı, dilimize Şükran Yücel’in çevirdiği, ülkemizde de Anadan Doğma ismiyle daha önce vizyona giren komedi filmi Full Monty’nin tiyatroya uyarlaması olan Çıplak Vatandaşlar, 26 ve 30 Ekim tarihlerinde, Uniq Hall Sahnesi’nde izleyici ile buluşacak.

Cansel Elçin ve Reha Özcan aynı sahnede buluşuyor.  Cansel Elçin ve Reha Özcan aynı sahnede buluşuyor. 

Özelleştirildiği için kapanan Sheffield çelik fabrikası çalışanları artık işsizdir. Yıllarını mesleklerine vermiş bu deneyimli işçiler, geçinemez hale gelirler. İçlerinden Gaz’ın aklına bir fikir gelir. Şehirdeki kadınların genç erkek striptizcilere gösterdiği büyük ilgi Gaz’ı ve diğer işsiz arkadaşlarını da yanına alarak striptiz dünyasına adım atmaya ve para kazanmaya iter. 

Bu eğlenceli komedinin yönetmenliğini Laçin Ceylan yapıyor. Birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken oyunda, ekibin gösterinin sonunda izleyici için hazırladığı sürprizler merakla bekleniyor!

Sayfa Yükleniyor...