NTV

Cemal Hünal'lı 'Benzersiz' filminden ilk fragman

ntv.com.tr

Sanat

Türkiye’nin ilk eczacı filmi iddiasıyla çıkan ve Cemal Hünal’ın başrolde yer aldığı ‘Benzersiz’ filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Cemal Hünal’ın başrolde yer aldığı ve Türkiye’nin ilk eczacı temalı filmi olarak lanse edilen ‘Benzersiz’in ilk fragmanı çıktı.

Filmin gizemli havasının yanı sıra fragmandaki aksiyon sahneleri de göz doldurdu. Orijinal şekliyle el yapımı olarak üretilen nostaljik arabanın efekt kullanmadan ekrana yansıyan aksiyon görüntüleri öne çıkan detaylar arasında yer aldı. Gerçekçiliği maksimum seviyede yansıtmak için uğraşan ekip bu amaçları doğrultusunda filmi detaylandırdı. Bu unsurların yanında mizahtan da ödün vermeyen film ekibinin, seyircileri heyecanlandırırken gülümsetecek sahnelere de sıkça yer verdiği görüldü.

Fragmandan yansıyan görüntülerle akıldaki soru işaretlerini daha da artıran ve gizemini hala koruyan filmin ilk eczacı filmi olma iddiası da dikkat çekti.

Cemal Hünal’ın eczacı karakterine can verdiği yapımda ona Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan gibi oyuncular eşlik ediyor.

Bir eczacının gece nöbeti sırasında başına gelen trajik bir olay sonucu yaşadığı değişimi ve bu değişimin çevresine yansımasını konu alan film, intikam duygusunun da vurgusuna yer veriyor.

'BENZERSİZ' FİLMİ FRAGMANI

Film boyunca insanların değişip değişemeyeceği konusunu işleyen film, Lal Sanat Yapımcılık tarafından 3 aya yakın bir sürede tamamlandı. ‘’Kahramanlar kusursuz değildir!’’ mottosuyla çıkan film, 15 Eylül’de vizyona girecek.

ETİKETLER