Deadpool'dan (Ryan Reynolds) Avengers: Infinity War tepkisi

Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) filminde bir tek Marvel'in Deadpool karakterine yer verilmemesine oyuncu Ryan Reynolds'tan tepki geldi. Deadpool 2 filmiyle seyirciyle buluşmak için gün sayan Reynolds attığı tweet ile ekibe sitem etti.

02.05.2018 - 09:08

Deadpool'dan (Ryan Reynolds) Avengers: Infinity War tepkisi

Geçen cuma vizyona giren Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savayı) gişe rekorları kırıyor. ABD'de 250 milyon dolarla tüm zamanların açılış rekorunu, üç günde elde ettiği 630 milyon dolarla da global açılış rekorunu kıran filmin; Çin'de gösterime girmesiyle tarihin en yüksek gişe rakamlarından birine ulaşması bekleniyor. 

YILDIZLARIN BULUŞTUĞU FİLM

Robert Downey Jr, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Zoe Saldana, Chris Hemsworth ve Jeremy Renner gibi yıldızları kadrosunda buluşturan filmle ilgili Ryan Reynolds twitter'dan tepki gösterdi.

'MİNNETTARIM'

Marvel karakteri Deadpool'u canlandıran Reynolds, filmde tüm Marvel kahramanlarına yer verilip de bir tek Deadpool'un kadro dışı kalmasına attığı tweet ile tepki gösterdi:  Ne zaman bırakacağını bilmeyen bir adam olarak beni ekiplerine dahil etmedikleri için minnettar olduğumu söylemek isterim.

Ancak  Ryan Reynolds'ın tweet'te kullandığı görsel, canlandırdığı Deadpool karakterinin Marvel ekibine takılması olarak da yorumlandı.

Sayfa Yükleniyor...