Denizin ortasında animasyon

Cirque du Soleil denizde eğlence alanında yeni standartları belirliyor.

07.10.2016 - 21:11 | Son Güncelleme : 07.10.2016 - 21:27

Denizin ortasında animasyon

MSC Cruises, Kanada-Quebec merkezli sanatsal eğlence alanında dünya lideri olan Cirque du Soleil ile ortaklık kurdu. Denizde eğlence alanında yeni standartları belirleyen proje, yeni nesil mega gemilerden Meraviglia ile Temmuz 2017’den itibaren, Cirque du Soleil şovlarıyla denize iniyor. Şovları 10 yıl boyunca devam edecek ve her gemide iki özel şov sunulacak. Gemilerde sunulan bu özel şovlar dünyanın başka hiçbir yerinde gösterime sunulmayacak.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana toplam 39 özel şov organize etmiş olan Cirque du Soleil, MSC Meraviglia gemisinde altı gece boyunca, eşsiz şovlar sunuyor olacak. 15 profesyonel performans sanatçısının katılımı ile gerçekleşecek her şov, yaklaşık 35 dakika sürecek. MSC Meraviglia, ilk seferine Haziran 2017’de Akdeniz seyahati olarak başlayacak, Temmuz ayı itibariyle de şovlar start alacak.

DENİZİN ORTASINDA ANİMASYON

İlk seferi ve yaz dönemi için rezervasonları başlayan  Cirque du Soleil’i ilk defa denizin ortasında seyretmenin keyfine varacaksınız. Bu şovları izlemek için yemekli oturum talep ederseniz kişi başı 35 Euro, yemeksiz tercih ise 15 Euro.

Sayfa Yükleniyor...