Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası'nın unutulmaz gösterisi puhutv'de

Doğuş Grubu’nun kurucu destekçiliğiyle 2006 yılında çalışmalarına başlayan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası'nın (DÇSO) 23 Nisan etkinlikleri kapsamında sergilediği Mozart’ın Sihirli Dünyası şimdi puhutv.com'da izlenebilir.

14.04.2020 - 10:20

DÇSO.JPG

#SanatEvinde kapsamında danstan müziğe pek çok özel içeriği kütüphanesine ekleyen puhutv.com; Türkiye’nin ilk ve tek ulusal çocuk senfoni orkestrası olan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası’nın (DÇSO), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sergilediği Mozart’ın Sihirli Dünyası adlı gösteriyi ücretsiz olarak sanatseverlerle buluşturuyor. 

Genel Müzik Direktörlüğünü Prof. Rengim Gökmen’in üstlendiği Mozart’ın Sihirli Dünyası gösterisi evde kaldığımız bugünlerde ailece izlenecek keyifli bir alternatif oluyor.

Yazar ve yönetmen Murat Göksu’nun yorumuyla oyunlaştırılan gösteride Mozart’ın çocukluğunu küçük yıldız Ata Berk Mutlu, ünlü besteci Mozart’ı ise deneyimli oyuncu Serhat Kılıç canlandırıyor. 

Tüm içeriklere buradan ulaşabilirsiniz

puhutv.com kullanıcıları; tüm içeriklere puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, zamandan ve mekandan bağımsız izleyebilir.
puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.

PUHUTV, SEN NASIL İZLERSEN

Sayfa Yükleniyor...