Peter Webber Türk oyuncularla görüştü

’İnci Küpeli Kız’ filmi ile dünya çapında tanınan İngiliz yönetmen Peter Webber, İstanbul’da Gönül Nagiyeva ve Kaan Urgancıoğlu ile bir araya geldi.

Haberler - İHA 08.09.2017 - 09:26

Peter Webber Türk oyuncularla görüştü

’Hannibal Doğuyor’, ’10 Milyar’, ’İmparator’ gibi birçok filmin yönetmenliğini yapan ve 3 dalda Oscar, 2 dalda da Altın Palmiye’ye aday gösterilen ’İnci Küpeli Kız’ filmi ile dünyaca tanınan İngiliz yönetmen Peter Webber, sürpriz bir İstanbul ziyareti gerçekleştirdi.

Webber'in oyuncularla yeni bir proje için bir araya geldi. Kaan Urgancıoğlu ve Gönül Nagiyeva’nın başrolünü paylaşacağı film psikolojik drama türünde olacak. Hikayesi belli olan filmin senaryosu ise henüz yazım aşamasında. Senaryo bittikten sonra Urgancıoğlu ve Nagiyeva’yla resmi şartlar konuşularak, sözleşme imzalanacak.

Önümüzdeki yaz çekimleri başlayacak olan projenin tamamına yakın sahneleri İstanbul’da geçecek. Büyük bir prodüksiyonla çekilecek olan filmin kadrosunda sürpriz isimlerde yer alacak.

KARŞILIKLI PAYLAŞIMLAR

Weber, İstanbul’da Türk oyuncular Nagiyeva, Kaan Urgancıoğlu ve menajer Gizem Oğuz ile görüştü. İstanbul’da bir kafede ünlü Türk oyuncularla çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.   

Oyuncu Nagiyeva da instagram hesabından ‘Teşekkürler sevgili yönetmenim’ yazarak Webber’le çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Sayfa Yükleniyor...