Fantastik Filmler Festivali başlıyor

Fantastik Filmler Festivali, bu yıl ilk kez sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye ve dünya sinemasından türünün en nitelikli ve ses getiren filmlerini programına alan festival 22-24 Aralık tarihleri arasında İstanbul Beyoğlu Sineması’nda gerçekleştirilecek.

Haberler 21.12.2017 - 12:56

Fantastik Filmler Festivali başlıyor

Fantastik Filmler Festivali, türünün en yeni örneklerinden, sinema tarihine damga vurmuş kült filmlere uzanan programıyla sinema severlerle buluşacak.

Üç gün sürecek festivalde toplam 14 film gösteriminin yanı sıra, Türkiye sinemasının en başarılı yönetmenlerinden Onur Ünlü, ‘Basın: Karabasan ve Houswife’ filmleriyle uluslararası festivallerde büyük ses getiren Can Evrenol ve ilk uzun metraj kurmacası Kaygı ile sinemaseverlerin beğenisini kazanan Ceylan Özgün Özçelik filmlerden önce ve sonra izleyicilerle söyleşi gerçekleştirecekler.

22 Aralık Cuma akşamı 21.30'da başlayacak festival, 24 Aralık Pazar akşamı 21.30'a kadar kesintisiz sürecek seanslarla devam edecek. Cuma ve cumartesi geceleri, fantastik ve korku türünü sevenlerin gözdesi olan gece seanslarıyla da festival seyircisine gece yarısı çılgınlıkları yaşatacak.

Sayfa Yükleniyor...