Etkileyici sahne performansına "Ya Hep Ya Hiç", "Kalbim Mezar" ve "Birileri" ile başlayan Şebnem Ferah, dillerden düşmeyen şarkılarının bulunduğu özel repertuarıyla Kuşadası'nda müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Şebnem Ferah'a Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen (klavyeler), Metin Türkcan (gitarlar), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlhan (davul), Ceren Tügen (vokal) ve Serdar Barçın (flüt) eşlik etti. 

Rock müziğin güçlü seslerinden Hayko Cepkin ise performansına Yuh Yuh şarkısıyla ve muhteşem bir görsel şov ile başladı. Ardından Aldırma Gönül ve Bertaraf Et şarkılarını seslendiren sanatçı renkli performansı ile müzikseverlere unutulmaz müzik ziyafeti yaşattı. The Madcap'in açılışını yaptığı coşku dolu günde sırasıyla Adamlar, Kurban, Pilli Bebek, Hayko Cepkin ve Şebnem Ferah Sahne aldı.

Müzik dünyasının yıldızlarına ev sahipliği yapan Kuşadası Gençlik Festivali'nin son gününde ise sırasıyla Nadas, Luxus, Kurtalan Ekspres, Yeni Türkü, Ceylan Ertem, Mabel Matiz ve Selda Bağcan & Boom Pam sahne alacak.