Flört’ün solisti Ozan Kotra'dan ilk solo single: Senin Yüzünden

Flört grubunun solisti Ozan Kotra, solo kariyerinin ilk ürünü Senin Yüzünden'i önümüzdeki günlerde All Stars Music etiketiyle yayımlamaya hazırlanıyor.

ntv.com.tr 23.05.2018 - 11:56

Flört’ün solisti Ozan Kotra'dan ilk solo single: Senin Yüzünden

Flört’ün solisti Ozan Kotra, solo kariyerinin ilk ürünü Senin Yüzünden'i önümüzdeki günlerde All Stars Music etiketiyle yayımlayacak. 

Fuat Güner prodüktörlüğünde yapılan çalışmanın ürünü olan Senin Yüzünden, ünlü orkestra şefi Hakan Şensoy'un yaylı partisyonlarıyla bezendi. Türk Müziği için çok yeni bir sound olan ve Fuat Güner'in çaldığı Hawain gitar, şarkının başrollerinden biri olarak düşünüldü ve icra edildi.

Senin Yüzünden'in klibi Goril Yapım tarafından çekildi. Klibin yönetmeni, genç jenerasyonun önemli yeteneklerinden Oğuzhan Ejder. Şarkının genel atmosferini ve naifliğini yansıtan klipte, modern dans takipçilerinin yakından tanıdığı Burcu Sütçü, Ozan'ın sözlerine eşlik ediyor.

OZAN KOTRA KİMDİR?

Rasta Baba, Bir Tek Sen Gelmedin, Yola Devam ve Cemiyette Pişiyoruz gibi Flört hitlerinin yazarı Ozan Kotra, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. 16 yaşındayken ilk grubu ‘Bekarlar’la sahne hayatına başladı. 1998 yılında Bekarlar grubu, dönemin önemli plak şirketlerinden biri tarafından keşfedilerek, ‘Kim Bunlar’ ismi ile müzik sektöründe güçlü bir çıkış yaptı ve 90’ların ikinci yarısı yükselişe geçen yerli rock müziğinin öncü gruplarından oldu. 2000 yılında Flört'e evrilen grup günümüzün en sevilen yerli rock grupları arasında yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...