NTV

Game of Thrones'ta Daenerys ve ejderhalarıyla ilgili gerçek (Spoiler içerir)

ntv.com.tr

Sanat

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin yedinci sezonundan bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin en son yayımlanan yeni sezon fotoğrafında Daenerys ve ejderhalarıyla ilgili detay göze çarpıyor. Dikkat, bu haber spoiler içerir!

İlişkili Haberler

Game of Thrones’un (Taht oyunları) 6. sezon finalinin son dakikalarında Daenerys Targaryen nihayet Westeros'u Lannister'lardan geri almak için Dar Deniz'e açılırken görüldü. Ancak 7. sezonun fragmanları; Daenerys'in Kral'ın Şehri için savaşa girmeden önce ailesinin anavatanı olan Ejderha Taşı'na uğrayacağı bilgisini veriyor. 

Dizinin 7. sezonuna ait bir fotoğrafta, Daenerys ve ejderhalarının, Robert'ın İsyanı'nda (yakın zamanda Batıdiyar'ın büyük aileleri arasında çıkan en büyük sivil savaş) bir bebekken terk etmek zorunda kaldığı Yedi Krallık'ta dönüş anına dikkat çekiyor.

Fotoğrafta Daenerys; Tyrion, Missandei ve Varys’ten oluşan küçük konseyiyle beraber kıyıya doğru yaklaşırken görülüyor. Daenerys’in ejderhaları -Drogon, Rhaegal ve Viserion- ve muazzam filosu da arka planda görülüyor.

Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği dizinin yedinci sezon bölümleri 16 Temmuz'da ekrana geliyor. 

GAME OF THRONES 7. SEZON FRAGMANIETİKETLER