Game of Thrones’un 7. sezonundan yeni kareler

Game of Thrones (That Oyunları) dizisinin yedinci sezonundan yeni kareler yayımlandı. Yeni fotoğraflarda Sansa Stark, Daenerys ve Littlefinger görülüyor.

ntv.com.tr 06.07.2017 - 09:59

got5.jpg

Game of Thrones (That Oyunları) dizisinin yedinci sezonuna geri sayımın başladığı şu günlerde, dizinin yeni bölümlerine ait yeni kareler çıktı.

Dizinin yeni bölümlerinden Sansa’lı, Daenerys ve Littlefinger’lı yeni görseller, dizinin hayranlarındaki heyecanı daha da artırdı. Yayımlanan fotoğraflarda şu anda Lady Of Winterfall unvanını taşıyan Sansa Stark, Littlefinger ile birlikte; Daenerys ise Dragonball’a bakarken görülüyor.

ABD’de 16 Temmuz’da, Türkiye’de ise 17 Temmuz Pazartesi günü saat 04.00’te Amerika ile aynı anda Digiturk’te ekrana gelecek olan dizinin yayın tarihi yaklaştıkça merak edilen sorular da çoğalıyor.

Geçtiğimiz günlerde konuşan dizinin ses tasarımcısı Paula Fairfield, sekizinci sezonda bölümlerin 80 dakikadan uzun olabileceğini açıklamış, henüz doğrulanmasa da yedinci sezon finalinin 82 dakika olacağını belirtmişti.

Sekizinci sezonla veda edecek olan dizinin ardından beş farklı spin-off serisi izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin yaratıcısı George R. R. Martin, 5 spin-off (Bir yapımda rol alan oyuncuların yeni bir filmde bir araya getirilmesi) senaryosu üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı.

GAME OF THRONES 7. SEZON FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...