Gülçin'den yeni albüm: Davet

Pop, soul ve RB müziğin ülkemizdeki temsilcilerinden Gülçin, yarın Davet adını verdiği yeni albümünü çıkarıyor.

Haberler 29.10.2020 - 09:59

Gülçin'den yeni albüm: Davet

Pop, soul ve R&B müziğin güçlü isimlerinden Gülçin, 10 şarkıdan oluşan Davet albümünü yarın çıkarıyor. Arpej Yapım etiketi ile tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluşacak albümün müzik direktörlüğünü Emre Bayar üstlenirken; albümde pop, rap, trap, disco-pop, R&B gibi birçok farklı tarz bir araya getirildi.

Albümde Yıldız Tilbe imzalı sıfır kilometre bir şarkı ve Anıl Piyancı işbirliğinin olmasının yanı sıra, 9 şarkıda da Gülçin Ergül’ün imzası bulunuyor.  Aynı zamanda, Emre Bayar ve Ezgi Ayçe ile beraber yazdığı şarkıların da yer aldığı albümdeki tüm düzenlemeler Emre Bayar’a ait. Albümün introsu ve ardından gelen, albümün adını taşıyan ’Davet’ isimli şarkı, albümün misyonunu ifade ediyor.

Albümün ilk çıkış parçası sözü Gülçin Ergül’e, müziği ise Emre Bayar ve Gülçin Ergül’e ait olan, disko-pop tarzındaki Beni Bu Rüyadan Uyandırma, Murat Joker yönetmenliğinde kliplendirildi. Klipte, Ergül ve dansçılarına özel olarak hazırlanan Zeynep Bozkaya imzalı tasarımların yanı sıra Cihan Nacar, Esra Gürses ve Berfuğ Kıran imzalı tasarımlar da kullanıldı. Albüm fotoğrafları için Safa Gülsoy’un objektifine poz veren sanatçının styling'ini Fırat Kanburoğlu yaptı. 

İNGİLİZCE ALBÜM YOLDA

Gülçin Ergül’ün Davet ile aynı anda hazırladığı İngilizce albümü Invitation ise Ocak 2021’de müzikseverlerle buluşacak.

Sayfa Yükleniyor...