İçinden Caz Geçen Filmler'de Nick Cave belgeseli

Garanti Caz Yeşili’nin düzenlediği “İçinden Caz Geçen Filmler”, kapsamlı film programı, 27 Mayıs’ta One More Time With Feeling filmiyle Nick Cave hayranlarını bomontiada Alt’a davet ediyor.

ntv.com.tr 14.05.2018 - 14:23

İçinden Caz Geçen Filmler'de Nick Cave belgeseli

Garanti Caz Yeşili’nin düzenlediği “İçinden Caz Geçen Filmler”, kapsamlı film programıyla sinema ve müziği buluşturmayı sürdürüyor. İçinden Caz Geçen Filmler serisinin dördüncüsü, 27 Mayıs’ta One More Time With Feeling filmiyle Nick Cave hayranlarını bomontiada Alt’a davet ediyor.

Müzisyen, yazar ve sanatçı kimliğiyle tanıdığımız Nick Cave’in 2015 yılında 15 yaşındaki oğlu Arthur Cave’i kaybetmesinin ardından yaşadıklarına ışık tutan One More Time with Feeling filmi, aynı zamanda Cave’in Skeleton Tree albümünün kayıt sürecini de anlatıyor. Trajik bir belgesel olan 3 boyutlu ve siyah beyaz filmde, Cave, daha önce birçok kez birlikte çalıştığı yönetmen Andrew Dominik’le yeniden kamera karşısına geçti.

TÜM DÜNYAYLA AYNI ANDA GÖSTERİLECEK

73. Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini yaptıktan sonra tüm dünyayla aynı anda gösterilen One More Time with Feeling, Nick Cave‘in anlatımına ve the Bad Seeds‘in canlı performansları ve röportajlarına da yer veriyor.

Başka Sinema işbirliğiyle gerçekleşecek İçinden Caz Geçen Filmler’in ilkbahar, sonbahar ve kış programında yer alan filmler, orijinal dilinde ve Türkçe altyazılı olarak gösteriliyor. GarantiOne ve KonserV kullanıcıları, Mobilet üzerinden 15 TL’ye satılan biletleri %50 indirimli satın alabilecek.

FİLM GÖSTERİMLERİ DEVAM EDECEK

Program kapsamında film gösterimleri eylül, ekim, kasım ve aralık aylarının son pazar günlerinde bomontiada Alt’da devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...