İnternet dizisi 'Görünen Adam'a büyük ilgi

Televizyon reklamları için hayata geçirilen ‘Deniz Adam’ karakterinin, Leyla ile Mecnun dizisi ile tanınan yönetmen Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam’ın senaryosuna entegre edilmiş hali büyük ilgi gördü.

ntv.com.tr 07.06.2017 - 11:54

görünen adam.png

Onur Ünlü'nün yönettiği 'Görünen Adam' internet dizisi, izleyicilerin de olumlu tepkisini toplayarak, Youtube üzerinden yayına girdiği 15 Mayıs‘tan itibaren 163 bin kanal abone sayısıyla 9 milyon üzerinde izlendi ve dijital dünyada son dönemde yapılan içerik çalışmaları arasında en yüksek erişim oranlarını yakaladı.

Dizi ayrıca 175 bin üzerinde beğeni ve 20 bin üzerinde paylaşım ile sektöründeki benzer projelerin yaklaşık 20 katı etkileşim elde etmiş oldu.

DenizBank’ın televizyon reklamlarında gördüğümüz ‘Deniz Adam’ karakteri, Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş ve Ben de Özledim gibi fenomen yapımlarla adından söz ettiren yönetmen Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam’da, dizi karakteri olarak senaryonun bir parçası haline geliyor.

Erkan Kolçak Köstendil, Osman Sonant, Selim Bayraktar gibi sevilen isimlerin yer aldığı 10 bölümlük seride, DenizBank’ın ürün, hizmet ve uygulamaları, Murat Kapu’nun canlandırdığı ‘Deniz Adam’ aracılığıyla zor anlarında dizinin kahramanı Kurtuluş’a yardımcı olması amacıyla sunuluyor.  

Sayfa Yükleniyor...