Johnny Depp'in hayranları Amber Heard'ün peşini bırakmıyor

Amerikalı oyuncu Johnny Depp'in hayranları, Amber Heard'ün de Aquaman adlı serinin yeni halkasından çıkarılması için imza kampanyasına devam ediyor.

28.11.2020 - 14:31

Johnny Depp'in hayranları Amber Heard'ün peşini bırakmıyor

The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybeden ve eski eşi Amber Heard'e şiddet uyguladığı mahkeme tarafından kabul edilen Johnny Depp, Fantastik Canavarlar filmi serisinden çıkarıldı. Depp'in kovulduğu açıklandıktan sonra hayranları da hemen harekete geçti. Depp'in destekçilerinin Amber Heard'ün de Aquaman adlı serinin yeni halkasından çıkarılması için topladığı imza sayısı 1,5 milyonu geçti.

"İZİNİ TAŞIYACAK"

Söz konusu kampanyanın açıklamasında, Heard’ün, Depp’i mahvetmek için Hollywood'da mücadele ettiği ve Depp’in hayatının geri kalanında bu olayın yara izini taşıyacağı belirtiliyor.

DOĞRUSUNU YAPIN ÇAĞRISI

Açıklama, Heard’ün yalan söylediğini, Depp’in istismarcı olduğu konusunda yanlış ifadelerde bulunduğunu da iddia ediyor ve “Doğrusunu yapın. Amber Heard’ü Aquaman 2’den atın” cümleleriyle son buluyor.

"DAYANAĞI YOK"

New York Post'un haberine göre, Heard geçen hafta yaptığı açıklamadaysa sosyal medyadaki kampanyaların ve söylentilerin para karşılığında yapıldığını, bunların gerçek hayatta hiçbir dayanağı olmadığını ve oyuncu kadrosunu seçmede etkili olamayacağını ifade etti.

Uçakta maske kavgası

Sayfa Yükleniyor...